Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator Wiertnicy

Miejsce pracy: Wrocław

Dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży budowlanej - poszukujemy obecnie Kandydatów do pracy na stanowisku Operatora Wiertnicy.

Co możesz zyskać, aplikując?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wszelkie niezbędne narzędzia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Około 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B, C+E

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wiertnic poziomych
  • Praca w brygadzie wiertniczej

Więcej informacji pod numerem: 723 390 005

Zapraszamy również na cotygodniowe giełdy pracy w biurze Adecco we Wrocławiu - w każdy poniedziałek i w każdą środę o godzinie 11:00.

Numer referencyjny: OW/10/11/18/WRC/MZ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.