Opis stanowiska pracy

- obsługa maszyn produkcyjnych, utrzymanie ciągłości produkcji
- naświetlanie i wywoływanie płytek obwodów drukowanych
- obsługa maszyny do cynowania
- nadzór jakościowy nad wykonywanymi produktami
- dbanie o czystość stanowiska pracy i obsługiwanej maszyny

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność i punktualność,
- dobry wzrok
- brak nałogów
Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej, ale nie wymagane.

Prezentacja firmy

Firma UNIDRUK powstała w 1991 roku, zajmujemy się produkcją płytek obwo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, kolejna umowa na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na produkcji