Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Operator Walca Drogowego do Robót Drogowych

opolskie, opolskie

Budimex S.A.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • obsługa walca drogowego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. III klasy uprawnień na walec drogowy,
  • przynajmniej rocznego doświadczenia na danym typie maszyn,
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia na inny typ maszyn budowlanych,
  • znajomości branży budowlanej,
  • sumienności, obowiązkowości, odpowiedzialności,
  • dyspozycyjności – praca w delegacji.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • umowę o pracę i możliwość zdobycia doświadczenia w naszej organizacji,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu... krajach na trzech kontynentach. Spółka jest zaliczana do grona największych firm budowlanych w Polsce.

Obecnie jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim. Jako generalny wykonawca działamy w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW. Jej inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma o globalnym zasięgu - Ferrovial. Do Grupy Budimex należą: Budimex Nieruchomości, Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury, Budimex Danwood oraz Mostostal Kraków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo , Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne