Operator w dziale rozlewu piwa - praca sezonowa (6 miesięcy)

Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja

Warka, mazowieckie

  • Browary Grupy Żywiec regularnie otrzymują nagrody „Doskonałość TPM” – Japońskiego Instytutu za najbardziej efektywne rozwiązania produkcyjne i zajmują czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Heineken.
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów w takich lokalizacjach jak: Żywiec, Warka, Elbląg, Leżajsk i Cieszyn. Zatrudniamy w nich blisko 1 000 pracowników.
  • W swoim portfolio mamy takie marki jak: Żywiec, Heinkenen, Desperados, Paulaner, Warka, Tatra, EB, Specjal, Leżajsk, Brackie, Królewskie czy Dziki Sad.
  • Browar w Warce ma jedną z największych w Europie kadzi filtracyjnych

Miejsce pracy: Warka

 Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn i urządzeń w dziale rozlewu piwa zgodnie z zasadami BHP
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń poprzez bieżącą inspekcję, czyszczenie i smarowanie zgodnie z instrukcjami
  • Stały monitoring procesu technologicznego zgodnie ze standardami jakościowymi
  • Kontrola parametrów pracy maszyn
  • Uczestnictwo w pracach związanych z utrzymaniem ruchu
  • Uczestnictwo i/lub prowadzenie zespołów poprawy efektywności pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu technicznym
  • Podstaw wiedzy, doświadczenia lub zainteresowań w zakresie urządzeń technicznych
  • Znajomości podstaw pakietu MS Office i obsługi komputera
  • Dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności, umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do nauki i przestrzegania standardów produkcji FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa
  • Mile widziane uprawnienia SEP gr I ( E I ) lub uprawnienia energetyczne gr II ( E II )
  • Mile widziane doświadczenie pracy w dziale produkcji lub utrzymania ruchu
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – dla najlepszych pracowników istnieje możliwość kontynuacji współpracy a dla wszystkich pracowników referencje
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od wyników pracy
  • Dostęp do opieki medycznej (Pakiet medyczny w firmie Luxmed na preferencyjnych warunkach)
  • Szkolenia z metodologii lean (TPM)
  • Poznanie zasad funkcjonowanie Zintegrowanych Systemów Zarządzania ( ISO ) oraz japońskiej metodologii TPM
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.