Work Service S.A.
Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Operator Ustawki

Miejsce pracy: Koło

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie wózka piecowego do załadunku wyrobów

• ustawianie wyrobów zgodnie z wytycznymi

• dbanie o porządek w miejscu pracy

Czego oczekujemy?

• zmotywowanych Kandydatów, którzy w sumienny i rzetelny sposób będą realizować powierzone zadania produkcyjne

• gotowości do pracy fizycznej w systemie zmianowym

• zdolności manualne będą dużym atutem

• dokładności i precyzyjności

Co oferujemy?

• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku

• podstawowe wynagrodzenie na poziomie 2700 brutto/mies. w perspektywie czasu realna podwyżka zgodnie z skolerowaną matrycą umiejętności i kompetencji

• premia regulaminowa po okresie próbnym

• atrakcyjne świadczenia pozapłacowe ( dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna)

• dostępność do bogatego systemu kafeteryjnego po przepracowaniu roku

• profesjonalny program wdrożenia pracownika na stanowisku pracy

• opiekę trenera wewnętrznego

• pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.