Operator ustawiacz wtryskarki, kierownik zmiany oferta bezposrednia

Nowi Consulting

Erfurt, Ulm, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować.

Obecnie prowadzimy rekrutacje dla firm z branży samochodowej.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym,
  • rozruch, ustawianie parametrów wtrysku i obsługa wtryskarek/wytłaczarek,
  • zmiana form wtryskowych,
  • optymalizacja procesu wtrysku,
  • usuwanie awarii urządzeń związanych z produkcją,
  • kierowanie grupą ustawiaczy.

Wymagania:

  • doświadczenie przy przetwórstwie tworzyw sztucznych na stanowisku ustawiacz, kierownik zmiany, mechanik, automatyk,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, kandydaci bez znajomosci jezyka tez beda brani pod uwage,
  • chęć do relokacji za granicę,
  • mile widziany samochód lub prawo jazdy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z firma, nie przez agencje pracy!,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, średnio 12-16 Euro brutto,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • możliwość awansu i szkoleń,
  • pomoc polskiego konsultanta,
    • bezplatne tlumaczenie zyciorysow,
    • mozliwosc pracy dla żony/dziewczyny/partnerki,
    • wsparcie w sprawach urzedowych w tym zalatwianie Kindergeld, pomoc w rozliczaniu niemieckich PITow.

Prezentacja firmy

Firma Nowi Consulting zajmuje się pośrednictwem pracy dla potrzeb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek zmianowy, premia urlopowa, swiateczna
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka