ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator/ Ustawiacz maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Żabia Wola

Oferta:

  • Bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta
  • Umowa o pracę (pełny etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premia)
  • Dostęp do napojów ciepłych i zimnych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Benefity (Multisport, pakiet ubezpieczeniowy, zniżki na artykuły spożywcze, dostęp do pakietu medycznego)
  • Praca w Grodzisku Mazowieckim

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Zmysł techniczny i zainteresowanie nowinkami technicznymi
  • Umiejętności obsługi komputera i paneli dotykowych
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasu
  • Chęć do pracy w systemie 4-brygadowym

Zadania:

  • Praca w firmie z branży spożywczej
  • Operowanie maszynami produkcyjnymi (maszyny sterowane przez komputer i panele dotykowe)
  • Przezbrajanie i ustawianie maszyn pod konkretny proces produkcji
  • Wypełnianie dokumentów produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Dbanie o jakość produktów oraz stanowiska pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana, napisz SMS: ’Operator Maszyn’ pod numer 882 907 245 - oddzwonimy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy