Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Operator-Ustawiacz Maszyn CNC

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Zimna Wódka k. Strzelce Opolskie

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn CNC ( tokarki oraz frezarki)
  • Obróbka metalu według określonych wymagań
  • Ustawianie maszyn zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu mechatroniki mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Chęć zdobywania doświadczenie i nauki nowych rzeczy
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO PRACY
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Różnorodne możliwości rozwoju zawodowego

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.