Operator/Ustawiacz maszyn CNC

Link Consulting

Czechy, Brno, zagranica

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Dla naszego Klienta, znaczącej, stabilnej i rozwijającej się firmy produkcyjnej na terenie Czech poszukujemy zmotywowanych fachowców na stanowiska:

(kod ref.: OPUSCNC-19)

Miejsce pracy: Czechy, okolice Brna

Obowiązki:

  • praca jako operator/ustawiacz maszyn CNC;
  • praca na maszynach ze sterownikiem Fanuc, Sinumerik lub Heidenhein;
  • wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego

Wymagania:

  • gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Czech
  • kwalifikacje zawodowe
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • miejsce pracy ok 200 km od południowej granicy Polski (okolice Brna)
  • umowę o pracę (12 miesięcy) z możliwością prolongaty
  • zakwaterowanie (mieszkania 1 – max 2 osobowe)
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach
  • punktualne wypłaty
  • atrakcyjne szkolenia integracyjne
  • szkolenia wewnątrzzakładowe
  • płatny urlop (od 21 do 26 dni w zależności od stażu pracy)
  • dodatek do zakwaterowania
  • premia roczna
  • odzież roboczą
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • pomoc w rozliczeniu podatkowym
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Czech świadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.