LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Urządzeń

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: 0030964

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• przygotowanie i obsługa linii pakującej,
• mycie i dezynfekcja urządzeń,
• kontrola procesu pakowania,
• praca według instrukcji i procedur,
• uzupełnianie dokumentacji związanej z procesem pakowania.

Oczekiwania:

gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętności techniczne - mile widziane
• skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia.

Oferta:

zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
wynagrodzenie nawet do 4350 zł brutto (podstawa + premia uznaniowa, frekwencyjna + dodatek za pracę w godzinach nocnych),
pracę od poniedziałku do piątku,
atrakcyjne dodatki m. in.: dofinansowanie do karty Multisport, wczasów/kolonii, biletów na koncerty i mecze, a w okresie świątecznym świadczenia rzeczowe,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.