Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie linii pakujących,
  • obsługę urządzeń: zmianę formatu, prawidłowe podłączenie produktu,
  • kontrolę procesu i zgłaszanie nieprawidłowości,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z procesem pakowania,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • pracę według instrukcji i procedur.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem HASCO-LEK,
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności,
  • dostęp do atrakcyjnego systemu benefitów: m. in. dofinansowanie do karty Multisport, wczasów/kolonii, biletów na koncerty i mecze, a w okresie świątecznym świadczenia rzeczowe,
  • pracę w systemie 3 zmianowym, wolne weekendy.

Wymagania

  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • umiejętności obsługi maszyn i urządzeń,
  • zaangażowania i motywacji do pracy,
  • umiejętności do pracy zespołowej,
  • mile widziane będą zdolności techniczne i zmysł majsterkowicza,
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia.

Czekamy właśnie na Ciebie.

Zgłoś się do nas za pomocą przycisku APLIKUJ, zadzwoń lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

InterKadra Sp. z o.o.

ul. Bożka 9b/6, 55-220 Jelcz-Laskowice

Tel: 516 522 341, 506 022 924

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji