Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. (nr cert.13953) - będąca częścią Grupy Impel, dla swojego Klienta, ogólnopolskiej firmy – poszukuje:
Operatora Urządzeń

Miejsce pracy: Siechnice

Zadania i obowiązki:

• przygotowanie i obsługa linii pakującej (zmiana formatu, rozruch i prowadzenie procesu pakowania),
• kontrola procesu pakowania,
• mycie i dezynfekcja urządzeń,
• praca według instrukcji i procedur,
• wypełnianie dokumentacji związanej z procesem pakowania.

Klient oferuje:

• umowę o pracę kodeksową, nie jest to umowa agencyjna,
• pracę od poniedziałku do piątku, praca na trzy zmiany: 5:45 – 13:45, 13:45 – 21:45, 21:45 – 5:45,
• pełny etat,
• wynagrodzenie zasadnicze pomiędzy: 3280 – 3760 zł brutto (w zależności od doświadczenia) + 200 zł brutto premii frekwencyjnej,
• dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe,
• dopłatę do karty MULTISPORT,
• własny ośrodek wypoczynkowy w Dźwirzynie i dopłaty do wczasów i kolonii,
• upominki świąteczne, spotkania integracyjne (2 razy w roku dla wszystkich pracowników),
• dofinansowanie imprez kulturalno - rozrywkowych (w atrakcyjnych cenach bilety do teatru, na mecze itp.).

Wymagania

• doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym – mile widziane,
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
• skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• zaangażowanie w pracę zespołu,
• umiejętności techniczne - mile widziane,
• konieczne jest posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji