Operator urządzeń technologicznych

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Opole

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • obsługa linii produkcyjnej
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • przygotowanie opakowań do produkcji
  • kompletowanie wyrobu gotowego
  • obsługa linii pakującej/ mieszającej
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • dbanie za terminowe, ilościowe oraz jakościowe realizowanie produkcji

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do podjęcia stałej współpracy
  • wykształcenie zawodowe lub średnie: techniczne, mechaniczne, spożywcze
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic lub wózków widłowych
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • System pracy czterobrygadowy: 6-14, 14-22, 22-6
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2600 brutto PLN
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie dojazdów do pracy, karta Multisport, karta Luxmed
  • Możliwość rozwoju

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.