OPERATOR URZĄDZEŃ PRZETWÓRCZYCH

Hanke Tissue Sp. z o.o.

66-470 Kostrzyn nad Odrą, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Firma Hanke Tissue Sp. z o.o., jeden z wiodących producentów papierniczych wyrobów higienicznych , w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko pracy : OPERATOR URZĄDZEŃ PRZETWÓRCZYCH

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • płatność 100% za każdą nadliczbową godzinę pracy;
  • premia uznaniowa m.in. za zaangażowanie , realizację planu;
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • trzyzmianowy system pracy / 4 brygady;
  • przeszkolenie na obejmowanym stanowisku;
  • dofinansowanie do wypoczynku pracownika i rodziny;
  • benefity świąteczne i inne świadczenia w ramach pakietu socjalnego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • obsługa dodatkowych urządzeń (niezbędnych do produkcji danego zlecenia);
  • kontrola jakości powstających wyrobów higienicznych;
  • wypełnianie raportów operatora;
  • pobieranie i oddawanie dokumentacji produkcji;
  • zgłaszanie awarii i problemów technicznych;
  • sporządzanie farb;
  • skuteczne zarządzanie pracą pakowacza wyrobów higienicznych.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym :3 zmiany/ 4brygady;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;

Dodatkowym atutem będzie:

  • praca na podobnym stanowisku związanym z branżą papierniczą, poligraficzną lub automatyczną;
  • umiejętność obsługi i naprawy maszyn produkcyjnych i przetwórczych.

Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą ofertą kliknij przycisk „Aplikuj”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje

Prosimy o załączenie na przesłanych/przekazanych do nas dokumentach następującej kluzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hanke Tissue Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Prezentacja firmy

Firma Hanke Tissue jest producentem wysokiej jakości bibuły Tissue, wytw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości