OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

AD Person

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

AD PERSON jest Agencją Zatrudnienia o numerze 1795, prowadzimy działalność w zakresie doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego Klienta, bardzo znanej i dużej firmy z branży nowoczesnych technologii medycznych na terenie Rzeszowa, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych, czyszczenie i konserwację urządzeń.

Oferta pracy tymczasowej

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymagania

• wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe

• dyspozycyjność w trzyzmianowym wymiarze czasu pracy

• sumienność, odpowiedzialność

• otwartość na zdobywanie nowych kwalifikacji

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową na czas określony do 18 miesięcy

• po zakończeniu umowy lub wcześniej - możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę macierzystą

• wynagrodzenie podstawowe brutto od 2500,00 zł miesięcznie na początek

• możliwość znacznego podwyższenia wynagrodzenia poprzez nadgodziny

• premię roczną

• dofinansowanie posiłków zakładowych

• dodatkową opiekę medyczną

• dofinansowanie dodatkowego ubezpieczenia pracowniczego

• dostępność bezpłatnych szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

• wysoką kulturę organizacyjną firmy i dogodne zaplecze socjalne

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszenia w postaci CV.

Informujemy, ze nadesłane dokumenty nie będą zwracane, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami drogą telefoniczną bądź przez podany przez nich adres e-mail.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

AD PERSON jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru pod nr 1795, św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
18 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia roczna, godziny nadliczbowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji