Pracownik produkcji/ Operator suwnicy

Derksen Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijającą się innowacyjną firmą z branży spawalniczej, zajmującą się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych w wielu branżach przemysłu poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
-Obsługa półautomatycznego urządzenia do napawania.
(sterowanie z portalu elektronicznego: wybranie odpowiedniego programu, dokonywanie korekt)
-Montaż i demontaż blach/rur ze stanowiska do napawania.
-Wymiana części eksploatacyjnych wg harmonogramu.
-Konserwacja maszyn wg harmonogramu.
-Przygotowywanie materiałów do produkcji.
-Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Stałe wynagrodzenie miesięczne
- Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna)
- Darmowa kawa, herbata + napoje
- Zniżka na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)
- Dni wolne od pracy (Święta Kościelne i Państwowe- bez względu na zmianę)

Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta.

Wymagania

-Uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu „0” kat. II S +uprawnienia hakowego.
-Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (od 06:00-18:00/ od 18:00-06:00)
Dodatkowy atut:
*Znajomość obsługi jakichkolwiek urządzeń typu CNC

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne