Operator urządzeń koksowniczych

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – ArcelorMittal Poland - największego producenta stali w Polsce, osób na stanowisko:

OPERATOR URZĄDZEŃ KOKSOWNICZYCH

Miejsce pracy:

Kraków - Koksownia

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-  konkurencyjne wynagrodzenie, dobrane indywidualnie do kompetencji,

- posiłki,

- bogaty pakiet socjalny np. „wczasy pod gruszą”,

- dofinansowanie do karty multisport,

- możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień,

- grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Zakres obowiązków:

- obsługa i nadzór nad urządzeniami koksowni,

- prowadzenie, nadzór i kontrola procesów związanych z wytwarzaniem koksu i produktów pochodnych,

- eksploatacja użytkowanych maszyn zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami,

- przestrzeganie przepisów bhp, ppoż.

Wymagania:

- wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie,

- zdolność do pracy na wysokości,

- doświadczenie w zawodzie operatora maszyn i urządzeń będzie dodatkowym atutem,

- dyspozycyjność do pracy w systemie 4brygadowym,

- motywacja do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Synergy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Synergy Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją: procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Prezentacja firmy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – Arcel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy