Operator urządzeń do wykańczania wyrobów kutych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stalowa Wola, podkarpackie

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Numer ref. OUR/035/BMO

Zadania

  • Realizacja procesów wykańczania odkuwek po procesie kucia
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych: szlifierek, frezarek, oczyszczarek
  • Dbanie o poprawność realizacji procesu produkcyjnego
  • Kontrola jakości produktu na każdym etapie produkcji

Oferta

  • Zatudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pełny etat, system 2-zmianowy
  • Możliwość przejęcia przez Klienta po okresie zatrudnienia przez Agencję

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne
  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń, operowania narzędziami, pomocami
  • 2 letnie doświadczenie w pracy operatorskiej w zakładzie przemysłowym
  • Mile widziane uprawnienia operatora suwnicy z poziomu roboczego
  • Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: (14) 698-20-06

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials