Operator urządzeń do przetwórstwa owoców

Appol Sp. z o.o.

05-530 Góra Kalwaria, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie do naszego zakładu w Potyczy poszukujemy osób na stanowisko:

KLUCZOWE ZADANIA:
• nadzór nad procesem produkcyjnym
• obsługa i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń
• przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcji
• dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy
• bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów

Wymagania

WYMAGANIA:
• gotowość do pracy w systemie zmianowym obejmującym weekendy
• chęć do pracy na produkcji
• zaangażowanie oraz konsekwentna realizacja zadań
• doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem

ZAPEWNIAMY:
• stabilność zatrudnienia, gwarantowaną umową o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
• bogaty system premiowania
• cykliczne szkolenia wewnętrzne, podnoszenie kwalifikacji stanowiskowych
• roczny budżet szkoleń i kursów zewnętrznych związanych ze stanowiskiem
• możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego
• Świadczenia z ZFŚS
• Imprezy integracyjne ogólnozakładowe oraz wewnątrzzakładowe

Prezentacja firmy

Appol Bis Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem zagęszczonych sok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji