Operator transportu z UDT (Magazynier)

Gi Group Poland S.A.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek
-ładowanie pojazdów samochodowych za pomocą wózka widłowego
-dokumentowanie operacji magazynowych
-zapewnianie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych (przegląd stanu technicznego, zgłaszanie usterek)

CZEGO OCZEKUJEMY?

-minimum 3 miesięcznego doświadczenie na podobnym stanowisku
-aktualnych uprawnienień UDT
-gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (6.00-18.00/ 18.00-6.00)
-wykształcenia min.średniego

CO OFERUJEMY?

-umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
-wynagrodzenie godzinowe 26 zł/brutto plus do 20% miesięcznej premii
-100% płatne nadgodziny w przypadku pracy w dzień wolny
-dofinansowanie do transportu pracowniczego: busy z miejscowości: Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk
-pakiety zdrowotne oraz sportowe

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.