Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Dostarczanie na linie produkcyjne określonych zamówień surowców i opakowań.
- Odbieranie z linii produkcyjnych wyrobów gotowych oraz niewykorzystanych komponentów. Transportowanie odebranych wyrobów gotowych i komponentów w wyznaczone miejsca zgodnie z dyspozycjami.
- Zapewnienie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych poprzez dokonywanie codziennego przeglądu podstawowego stanu technicznego oraz w miarę możliwości samodzielnie dokonywanie drobnych napraw lub zgłaszanie ewentualnych usterek/awarii do przacowników Działu Utrzymania Ruchu.
- Dbałość o porządek na stanowisku pracy i wokół niego oraz o czystość urządzeń, na których pracuje, zgodnie z obowiązującymi zasadami (np. Dobrych Praktyk Produkcyjnych).
- Sortowanie odpadów zgodnie z zaleceniami oraz przepisami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia min. zawodowego
• Uprawnień do obsługi wózków widłowych
• Podstawowej znajomości przepisów BHP
• Nastawienia na rozwój
• Umiejętności pracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W zamian oferujemy:

- Dołączenie do zespołu jednego z największych producentów branży FMCG;
- Pracę w systemie zmianowym na umowie o pracę;
- Możliwość współfinansowanego dojazdu do pracy z różnych miejscowości;
- Benefity pracownicze: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie NNW, sklepik zakładowy, dofinansowane posiłki w przyzakładowej stołówce.

Prezentacja firmy

RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji