Operator tokarko-frezarki CNC

Nexteam Group Polska sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma Nexteam Group Polska Sp. z o. o. zajmująca się produkcją precyzyjnych części dla przemysłu lotniczego, współpracująca między innymi z takimi klientami jak Airbus (samoloty pasażerskie, wojskowe, helikoptery) poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa obrabiarki (tokarko-frezarki)
  • przygotowanie narzędzi do produkcji
  • pomiar wykonanych części
  • dbanie o stanowisko pracy

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość systemu Fanuc
  • 1-3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku lub ukończony kurs na Operatora maszyn sterowanych numerycznie
  • zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy 3-zmianowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia
  • premie stażowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Nexteam Group Polska Sp. z o. o. zajmuje się produkcją precyzyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji