Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) od ponad 15 lat skutecznie działa na rynku kierując polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Dzięki konsekwencji w działaniach z każdym rokiem wzmacniamy pozycję naszej firmy na rynku.

Tytuł: Operator tokarki CNC

Miejsce pracy: Eerbeek /Holandia

Stawka: 500-520 euro netto/40h

Charakterystyka pracy i stanowiska:

  • Obsługa tokarek CNC firmy Geminis GHT-11.
  • Praca z dużymi elementami do 20 metrów.
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów.
  • Rozwiązywanie problemów.
  • Zgłaszanie błędów.

Warunki Zatrudnienia/ co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe 500- 520 euro netto/40h uzależnione od doświadczenia. Jest to stawka po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie.
  • Zakwaterowanie- własny pokój.
  • Ubezpieczenie.
  • Samochód na terenie Holandii.
  • Możliwość rozwoju i poszerzenia swoich kwalifikacji.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Ekstra Bonus: Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400 godzinach pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze tokarek CNC.
  • Doświadczenie w pracy z dużymi elementami.
  • Komunikatywnej znajomość j. angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne