Operator tokarki CNC z głowicą z napędzanymi narzędziami

Przedsiębiorstwo Elektrotechniki Górniczej PEG S.A.

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Najważniejsze zadania osoby zatrudnionej stanowisku operatora tokarki to:

  • obsługa maszyny sterowanej numerycznie oraz ich programowanie na bazie sterowania Siemens- Sinnmerik,
  • obsługa centrum obróbczego CNC,
  • dobór i analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi),
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mechaniczne lub pokrewne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku Operator CNC,
  • znajomość i umiejętność pracy oraz obsługi tokarki CNC sterowanej numerycznie,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej.

Prezentacja firmy

Podstawową działalnością Spółki jest produkcja urządzeń elektrotechniczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne