Operator tokarek lub frezarek CNC

time2work sp. z o.o

Elburg, zagranica

Od: time2work sp. z o.o

Miejsce pracy: Elburg

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca w firmie specjalizującej się w obróbce metalowych odlewów, wytwarzającej półprodukty do samochodów ciężarowych, silników, sprężarek, pomp.

Pracownik na tym stanowisku nie będzie programował maszyn, a jedynie je obsługiwał.

praca na maszynach: Doosan, Puma,
oprogramowanie: Fanuc, Siemens.

OFERUJEMY:

pracę na dłuższy okres czasu, możliwość zdobycia stałego zatrudnienia,
przejrzystą formę zatrudnienia – kontrakt z holenderskim pracodawcą,
stawka 12,43 euro brutto/h,
dodatki za pracę zmianową,
dodatki za pracę w weekendy,
cotygodniowe wypłaty,
zakwaterowanie blisko miejsca pracy,
ubezpieczenie,
10% zniżki na rozliczenie podatku dochodowego w firmie TimeTax, dające możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy.

WYMAGANIA:

znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
sprawność fizyczna,
certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu operatora maszyn CNC – mile widziane,
prawo jazdy kat. B i własny samochód – mile widziane.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.