Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator tokarek CNC (m/k)

Miejsce pracy: Rogoźno, Oborniki, Ryczywół, Wągrowiec, Skoki
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn CNC: tokarki lub frezarki,
  • wykonywanie detali na podstawie dokumentacji technicznej,
  • kontrolowanie jakości wyrobu,
  • samodzielne dobieranie odpowiednich materiałów, parametrów oraz narzędzi do obróbki,
  • wypełnianie dokumentacji technicznej,
  • konserwacja urządzeń oraz utrzymanie czystości i porządku,
  • zgłaszanie usterek i awarii maszyn, urządzeń oraz sprzętu,
  • raportowanie zleceń produkcyjnych w systemie wewnętrznym.

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC - tokarek lub frezarek,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych: wysokościomierz, suwmiarka, mikromierz, średnicówka,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność robienia drobnych korekt w programach maszyny CNC,
  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • dodatkowe szkolenia pozwalające podnoszenie kwalifikacji,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karnety sportowo-rekreacyjne.
Miejsce pracy: Rogoźno (dojazd we własnym zakresie).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.