ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator Technik

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław, Łagiewniki, Dzierżoniów, Bielawa, Niemcza, Strzelin, Magnice

OFERTA:

  • Praca na pełen etat
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z Klientem
  • Premia miesięczna
  • Darmowy dojazd z wielu miejscowości
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • Paczki ze słodkościami na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • Praca w systemie 4 brygadowym
  • Szkolenia stanowiskowe

WYMAGANIA:

  • Znajomość funkcjonowania linii produkcyjnej i procesu technologicznego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy jako: technik, mechanik przemysłowy, starszy operator
  • Podstawowy zakres wiedzy technicznej m.in. z zakresu śrub i układów połączeniowych, smarowania, zaworów, czujników, układów pneumatycznych, układów przenoszenia napędów, zasad posługiwania się narzędziami
  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia

ZADANIA:

  • Wykonywanie przezbrojeń
  • Bieżąca obsługa, czyszczenie oraz konserwacja maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie działań naprawczych w wyniku błędów produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem technologicznym w obrębie gniazda produkcyjnego
  • Odpowiedzialność za maszyny i urządzenia
  • Produkowanie wyrobów zgodnie ze standardami

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie. Nr ref: OPE/037/KST

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy