Operator Techniczny

Macierzysz k. Warszawy, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży biotechnologicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

OFERUJEMY:

  • Stałą pracę w międzynarowodej firmie biotechnologicznej w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie + roczną premię uzależnioną od wyników pracy
  • Atrakcyjny pakiet korzyści pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet ubezpieczeń)
  • Bezpłatny dojazd do i z pracy
  • Stały rozwój zawodowy zapewniony m.in przez szkolenia wprowadzające

NA STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • Obsługę maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Ustawianie parametrów, obsługę, nadzór oraz kontrolę pracy maszyn i urządzeń
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Przezbrojenia oraz regulację maszyn
  • Wsparcie w drobnych pracach naprawczych oraz konserwacyjnych

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia średniego lub zawodowego technicznego
  • Doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Zdolności manualnych, umiejętności pracy z dokumentacją produkcyjną

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ oraz wypełnienie formularza dotyczącego wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka.

Dziękujemy!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca na produkcji