Operator Techniczny (Elektro-Automatyk)

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: EA/0717/WR

Oczekiwania:
• min. średnie wykształcenie techniczne (mile widziana: elektryka, automatyka, elektryka, mechanika),
• doświadczenie zawodowe związane z pracą na stanowisku automatyka, mechanika lub elektromechanika,
• uprawnienia SEP do 1kV,
• umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
• łatwość w diagnozowaniu przyczyn awarii,
• odpowiedzialność i solidność
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
• komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana
• umiejętność programowania sterowników PLC – mile widziana
• umiejętność obsługi przetwornic częstotliwości oraz napędów – mile widziane

Zadania :
• wykonywanie przeglądów maszyn,
• przeprowadzanie napraw i konserwacji maszyn w podległym parku maszynowym,
• podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom,
• raportowanie wykonanych prac,
• nadzór nad procesem produkcji oraz rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących elektromechaniki oraz automatyki
• analizowanie dokumentacji i schematów elektrycznych
• dokonywanie zmian programowych w sterownikach PLC

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
• system premiowy – miesięczna premia produkcyjna
• dofinansowanie do posiłków
• darmowe produkty firmy raz na kwartał
• fundusz socjalny
• szkolenia
• realną możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.