Operator Sztancy - Bydgoszcz

Gi Group Poland S.A.

Białystok, podlaskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Białystok
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie maszyny do produkcji (przezbrojenie) oraz sztancowanie
  • ustawianie oraz kontrola parametrów maszyny oraz jej konserwacja
  • prowadzenie procesu produkcji zgodnie z  dokumentacją zlecenia produkcyjnego
  • dbałość o materiały powierzone do produkcji
  • współpraca z innymi pracownikami, głównie pod kątem optymalizacyjnym, technologicznym, jakościowym

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w obsłudze maszyn sztancujących (preferowane Bobst)
  • wykształcenia min. zawodowego
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • wsparcie w relokacji - dla pracowników rozpoczynających pracę w Bydgoszczy, spoza woj. kujawsko-pomorskiego - możliwy zwrot kosztu najmu przez pierwsze 6 miesięcy
  • premia miesięczna
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • dodatek za pracę w niedzielę
  • świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna)
  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • coroczne podwyżki inflacyjne uzależnione od inflacji w państwie oraz warunków finansowych firmy
  • darmowa kawa,  przekąski i napoje oraz owocowe poniedziałki

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.