Operator szprycy do betonu– praca przy budowie metra we Francji

Work Service Express

okolice Paryża, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: okolice Paryża »

Opis stanowiska pracy:
- obsługa szprycy do betonu przy budowie metra
- prace tunelowe

Wymagania:
- doświadczenie w pracy przy budowie metra/tunelu
- doświadczenie w nakładaniu betonu pistoletem lub maszyną
- umiejętność pracy w grupie
- przestrzeganie przepisów i zasad BHP
- samodzielność w wykonywanych zadaniach

Mile widziane:
- znajomość języka francuskiego
- własny samochód na wyjazd
- uprawnienia do obsługi szprycy do betonu

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne premie
- stabilne zatrudnienie
- opieka polskiego koordynatora
- zakwaterowanie
- możliwość wypracowania nadgodzin

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.