Operator suwnicy - z jezykiem angielskim i autem - BELGIA!

Work Service Express

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),
poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie BELGII OPERATORÓW SUWNICY!

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie około 2000 euro netto miesięcznie! 15.76 euro na godzine
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
• Dodatkowe wynagrodzenie: możliwość wystąpienia nadgodzin,
• Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
• Płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu (wypłacany na koniec kontraktu)
• DARMOWE Zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy
• Transport do pracy- dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu
w wysokości do 100 Euro brutto
• Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą
• Opiekę Rzecznika Praw Pracownika
• Kompleksową obsługę przed wyjazdem

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA PRACY:

  • Praca przy suwnicy - z poziomu 0
  • Ewentualna praca przy betonowaniu
  • Wykańczanie i transport gotowych elementów

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy w najbliższym czasie lub od stycznia!
  • Motywacja i chęć do pracy - praca na dłuzszy okres czasu!
  • Doświadczenia w pracy przy prefabrykatach lub na budowie przy betonie
  • Znajomość języka francuskiego, angielskiego
  • Posiadanie własnego samochodu na wyjazd.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie