Operator suwnicy i wózka widłowego

HR International Sp. z o.o.

Neuwied, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Neuwied

Obowiązki
• obsługa urządzeń po wdrożeniu,
•obsługa wózka widłowego,
•dźwigu,
•nadzór i obsługa urządzeń produkcyjnych.

Oferujemy
• Stałą, dobrze płatną pracę,
• Umowę o pracę,
• Wynagrodzenie od 2000 do 2100 euro przy pełnym miesiącu pracy,
• Możliwość ubezpieczenia członków rodziny,
• Przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do niemieckiego zasiłku rodzinnego, zwrotu podatku i ekwiwalentu za urlop,
• Pomoc w organizacji wyjazdu,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Bezpłatne badania lekarskie

Wymagania
* min. 1 rok doświadczenia zawodowego (na stanowisku operator suwnicy)
* uprawnienia SII
* dokumenty potwierdzające kwalifikacje (świadectwo szkolne, kursy, certyfikaty, świadectwa pracy, itp.)
* znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
* referencje od poprzedniego pracodawcy mile widziane,
* Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę,
* Chęć dalszego rozwoju,
* Sumienność i odpowiedzialność,
* Dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
* Znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.