Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta na terenie wschodnich Niemiec w okolicach Gery kandydatów na stanowisko:

Operator suwnicy

 - w zakładzie produkującym zbrojenia budowlane

Główne zadania:

 - obsługa sterowania suwnicy z kabiny

 - praca na wysokości ok. 10 - 11 m, o udźwigu do 15 t

Oferujemy:

  - wynagrodzenie wg stawki 10,20 €/godz. brutto

 - dodatek min. 8 Euro netto/ dzień
- umowę zgodnie z przepisami niemieckimi

 - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- uprawnienia do obsługi suwnic

- dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna

Mile widziane / Preferowane
- posiadanie samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji