Operator Sprzętu Kolejowego - Podbijarka / Profilarka / Pociąg sieciowy / Zgrzewarka

Skanska S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Skanska to:

  • ponad 125 lat światowego doświadczenia
  • największa firma budowlano-deweloperska w Polsce
  • działalność zgodna z zasadami „Kodeksu postępowania Skanska”
  • od lat lider rankingów pracodawców

Wspólnie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi chcemy realizować inwestycje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Naszym najważniejszym celem jest tworzenie stabilnej przyszłości oraz poprawa jakości życia ludzi i społeczności.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Będziesz zajmować się:

  • obsługą sprzętu kolejowego (podbijarka torowa lub profilarka lub pociąg sieciowy),
  • zapewnieniem pełnej sprawności maszyny,
  • prowadzeniem dokumentacji związanych z eksploatacją maszyny.

  • masz wykształcenie co najmniej zawodowe - preferowany profil mechaniczny,
  • posiadasz uprawnienia zawodowe do obsługi danego sprzętu kolejowego,
  • mile widziane jeśli posiadasz uprawnienia „Kierownika pociągu”,
  • wykazujesz chęć nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych,
  • wykazujesz się komunikatywnością i odpowiedzialnością, umiejętnością pracy w zespole oraz dyspozycyjnością,
  • jesteś osobą sumienną, rzetelną, posiadasz zdolności manualne oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych,
  • masz prawo jazdy kategorii B.

Co zyskasz?

  • udział w rozwoju kompetencji kolejowej w Skanska,
  • dołączysz do zespołu zajmującego się specjalistycznymi robotami kolejowymi,
  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami i ekspertami w kompetencji kolejowej i branż towarzyszących,
  • możliwość pracy na różnorodnych projektach kolejowych.

Gdzie będzie Twoje miejsce pracy?

Głównym miejscem pracy jest Kraków, jednakże będziesz zaangażowany/a w projekty realizowane na terenie całej Polski.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Skanska SA (ul. Gen. Józefa Zajączka 901-518 Warszawa) / Skanska Property Poland Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa)/ Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa)/ Skanska Commercial Development Europe Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Skanska to wiodąca światowa firma budowlana i deweloperska. Wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców