Operator Sprzętu Ciężkiego

FBSerwis S.A.

Ruszczyn, Kamieńsk, łódzkie

Od: FBSerwis S.A.
Miejsce pracy: Ruszczyn, Kamieńsk

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, pełny etat, stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia
  • Zwrot części kosztów dojazdu do i z pracy lub możliwość zorganizowania dojazdów
  • Stabilność zatrudnienia oraz umacnianie się marki firmy na rynku polskim
  • Dbałość o bezpieczne i komfortowe warunki pracy
  • Finansowanie uprawnień Pracowników.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnego rodzaju prac z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu
  • prace fizyczne na terenie Zakładu

Wymagania wobec kandydatów:

  • uprawnienia do obsługi ładowarki
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • możliwość pracy w systemie zmianowym