ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator SMT

Miejsce pracy: Kwidzyn

Główne zadania:

• Obsługa, przezbrajanie i konserwacja urządzeń linii SMT,
• Kontrola jakości wyprodukowanych produktów,
• Dokumentowanie procesu produkcji,
• Raportowanie aktualnego stanu realizacji prac

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie (mile widziane elektronika),
• Doświadczenie min. 1 rok w firmie produkcyjnej z branży elektronicznej,
• Znajomość technologii SMT,
• Mile widziany język angielski (poziom B1 min.),
• Dbałość o szczegóły,
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w nowym polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa,
• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (praca stała),
• Konkurencyjne wynagrodzenie,
• Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych,
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials