Opis stanowiska pracy

Obecnie Spółka Granpak poszukuje osoby na stanowisko/a:

OPERATOR: SKŁADARKO - SKLEJARKI

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi sklejarki – mile widziane 2 lata na maszynie BOBST,
  • Sprawne czytania dokumentacji technicznej,
  • Zdolności manualne,
  • Wykształcenie techniczne lub poligraficzne – mile widziane,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Obowiązki:

  • Obsługa i ustawianie sklejarki,
  • Kontrola jakości pracy,
  • Raportowanie wykonanej pracy,
  • Dokonywanie prostych napraw i prac konserwacyjnych maszyny.

Prezentacja firmy

Drukarnia opakowań

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis