Operator składarko-sklejarki (Vega Folder-Gluer) - 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wetteren, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Wetteren, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla firmy specjalizującej się w produkcji opakowań poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator składarko-sklejarki.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • produkcja papierowych kartonów przy użyciu maszyny gnąco-klejącej Vega Folder-Gluer
  • konserwacja maszyny
  • kontrola parametrów maszyny i jakości wytwarzanego produktu

JEŚLI MASZ

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność obsługi komputera
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem
  • zdolność do analitycznego myślenia, duże poczucie odpowiedzialności, samochodzielność, dbałość o szczegóły

JEŚLI POSZUKUJESZ

  • umowy o pracę ze stawką 14,30 euro brutto/h i dodatkami 6-15% podstawowej stawki
  • nadgodzin płatnychponad 20 euro brutto/h
  • wsparcia polskojęzycznego koordynatora i pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania
  • premii rocznej (13. pensji)
  • karty paliwowej za wyjazd własnym samochodem)
  • 50 euro netto za polecenie innego pracownika (po przepracowaniu przez niego całego miesiąca)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy