OPERATOR SKŁADARKO-SKLEJARKI / MASZYNY SZTANCUJĄCEJ

Logart

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma posiadająca kilkanaście oddziałów na całym świecie, produkująca opakowania tekturowe dla wiodących marek w Polsce, zatrudni nowych pracowników na stanowisku:

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Obsługa składarko-sklejarki lub maszyny sztancującej
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Kontrola wyrabianego produktu,
  • Konserwacja i ustawianie maszyny pod produkcję oraz informowanie kierownika o awariach lub usterkach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, bezpośrednio podpisaną z pracodawcą,
  • Stałe i stabilne zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia w granicach 3500-5500 zł brutto,
  • Dla osób chętnych nadgodziny (50% lub 100%),
  • Pakiet dodatków socjalnych,
  • Pełne wdrożenie wraz z szkoleniem pracownika.

Wymagania

• Doświadczenia w obsłudze maszyn poligraficznych min. 2 lata,

• Dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku,

• Chęci do rozwoju w organizacji.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
pakiet socjalny, dodatek nocny, dla chętnych nadgodziny 50% 100%
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji