Opis stanowiska pracy

Sanpro Interim - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 13589) - dla swojego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Rozlewu
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:
- obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń linii rozlewniczej z zachowaniem standardów jakościowych

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane)
- umiejętność szybkiego uczenia się
- dyspozycyjność związaną ze zmianowym systemem pracy
- doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej/pakującej (mile widziane)
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferta:
- umowa na czas określony – okres sezonu
- możliwość dalszego zatrudnienia po sezonie
- konkurencyjne wynagrodzenie (po miesiącu pracy podwyżka stawki podstawowej)
- atrakcyjne dodatki zmianowe/weekendowe
- atrakcyjne warunki zatrudnienia 3200 brutto + dodatki wynikające z kodeksu pracy + deputat piwny oraz możliwość korzystania z PUBu pracowniczego.
- dostęp do stołówki pracowniczej

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę dla Sanpro Interim BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Operator Rozlewu, oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 3 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
trakcyjne warunki zatrudnienia 3200 brutto + dodatki wynikające z kodeksu pracy + deputat piwny oraz możliwość korzystania z PUBu pracowniczego.
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji