Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.
Oferta wyróżniona

Operator Rozlewu

Poznań, wielkopolskie

Kompania Piwowarska S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracuj z nami, rozlewaj piwo i odpowiadaj za obsługę nowoczesnych maszyn oraz urządzeń linii rozlewniczej.

Dołącz do nas, jeśli jesteś osobą, która:

  • szybko się uczy
  • może pracować w zmianowym systemie pracy
  • posiada doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej/pakującej (mile widziane)
  • posiada wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane)

Wymagania

Zaoferujemy Tobie:

  • umowę o pracę na czas określony bezpośrednio z Kompanią Piwowarską
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne dodatki zmianowe/weekendowe
  • pakiet benefitów (comiesięczny deputat piwny, rodzinny pakiet medyczny - prywatna opieka medyczna, inne świadczenia sportowe i kulturalne)
  • dostęp do stołówki pracowniczej
  • premię
  • możliwość kontynuowania współpracy z Kompanią Piwowarską na czas nieokreślony

KOMPANIA PIWOWARSKA JEST LIDEREM WŚRÓD PRZEDSIĘBIORSTW PIWOWARSKICH W POLSCE, CZĘŚCIĄ... MIĘDZYNARODOWEGO KONCERNU SABMILLER. NASZYM PRIORYTETEM JEST ŁĄCZENIE KILKUSETLETNIEGO DOŚWIADCZENIA W WARZENIU PIWA WRAZ Z INNOWACYJNYMI TECHNOLOGIAMI. DZIĘKI TEMU JESTEŚMY W STANIE TWORZYĆ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PIWA, DOCENIANĄ PRZEZ MILIONY KONSUMENTÓW. WSRÓD NASZYCH MAREK ZNAJDUJĄ SIĘ: TYSKIE - (NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE PIWO W POLSCE), ŻUBR, LECH, DĘBOWE MOCNE, WOJAK, PILSNER URQUELL, REDD'S, GINGERS, GROLSCH, MILLER GENUINE DRAFT ORAZ PERONI NASTRO AZZURRO.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca na produkcji , Praca Praca na magazynie , Praca Praca fizyczna , Praca Inne