Komagra Sp. z o.o
Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kompetencje w sferze organizacji bazy surowcowej i wysokie uznanie wśród producentów surowców rolnych.

Operator rozlewni

Miejsce pracy: Kosów Lacki

Zakres: Obsługa  maszyn i urządzeń wchodzących w skład danego odcinka linii technologicznej oraz obsługa procesów produkcyjnych i kontrola ich przebiegu. Dodatkowo koordynacja prac na określonym etapie produkcji pod względem technologicznym  i jakościowym.

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń oraz kontrola ich pracy.
  • Monitoring i utrzymywanie właściwych parametrów pracy maszyn i urządzeń oraz optymalizowanie parametrów pracy maszyn i urządzeń.
  • Odpowiadanie za jakość produktów oraz opakowań do których są one pakowane.
  • Odpowiadanie za gospodarkę odpadami produkcyjnymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie, preferowane o profilu technicznym.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Podstawowa znajomość elektro-mechaniki.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora produkcji.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

 Mile widziane:

  • Kierowanie i obsługa wózków jezdniowych.
  • Znajomość systemów wizualizacji produkcji typu ABB lub podobnych.
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w nowo powstałym obiekcie i nowoczesnych urządzeniach.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Program pozapłacowy.
  • Miłą atmosferę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj"
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zakład Olejów Roślinnych w Tychach stanowiący własność spółki jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji w grudniu 2007 roku, składa się z: kompleksu magazynów ziarna rzepaku, tłoczni, sekcji ekstrakcji, magazynów produktów gotowych na olej surowy i magazynów na śrutę rzepakową.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii tłoczenia i ekstrakcji Zakład produkuje olej o najwyższej jakości w zakresie parametrów technicznych istotnych dla uzyskania estrów metylowych stanowiących biopaliwo oraz poekstrakcyjną śrutę rzepakową.
DOŁĄCZ DO NAS - www.komagra.pl