Opis stanowiska pracy

Jesteś zainteresowany pracą związaną ze spawalnictwem, ale nie masz jeszcze wystarczającego doświadczenia? To może być okazja dla Ciebie!
Zatrudnij się w  Finlandii jako operator robota spawalniczego i zdobądź swoje pierwsze międzynarodowe doświadczenie zawodowe.

Nasz Klient to firma produkująca różnego rodzaju rozwiązania wykorzystywane m.in. w logistyce czy prdukcji takie jak wózki, kosze metalowe i regały.

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Załadunek metalowych wózków na stół spawalniczy, gdzie robot spawa produkt. Zadaniem pracownika jest sprawdzenie wszystkich spawów i w razie potrzeby usuwanie usterek.
  • Główne zadania związane są z produkcją wózków/klatek metalowych
  • Możliwość prostego spawania, bez konieczności posiadania certyfikatów, praca w parach
  • Dbałość o robota spawalniczego

CO OFERUJEMY:

  • Fińska umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: ostateczny poziom wynagrodzenia będzie zależał od wydajności i wyników pracy i może wynosić od 2200 do 2800 €/miesiąc/brutto
  • Niskie opodatkowanie (około 10%, w tym ubezpieczenie społeczne i zdrowotne)
  • Czas pracy: 38,75 h/tydzień
  • 3 - zmianowy system pracy (poniedziałek - sobota)
  • Zakwaterowanie zapewnione, cena około 300 - 350 €/miesiąc

Wymagania

  • Wcześniejsze (drobne) doświadczenie ze spawaniem (w szkole, w ramach poprzedniej pracy, w domu, jako hobby. . . ) jest obowiązkowe
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane
  • Język angielski : B1 - komunikatywny
  • Precyzja, dbałość o szczegóły

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji