Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

operator robota spawalniczego

Miejsce pracy: Holanida Montfoort

Zakres obowiązków:

-obsługa robota spawalniczego ze sterowaniem Panasonic

-obsługa procesu obróbczego

-kontrola jakości wytworzonych elementów

Wymagamy:

-doświadczenia w obsłudze robota spawalniczego

-komunikatywnej znajomości j.angielskiego

-dyspozycyjności i motywacji do pracy

-mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

-480 euro netto/ tydzień

-mieszkanie gratis – 1 osobowe pokoje

-ubezpieczenie gratis

-pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Covebo Work Office Sp. z o.o.