Operator robota spawalniczego - Francja

IPF GROUP S.A.

Francja, ok. Nantes, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma IPF Group, lider wśród firm oferujących propozycje pracy we Francji, poszukuje operatora robota spawalniczego

Miejsce pracy: Francja, ok. Nantes

Zakres obowiązków
• Obsługa robota spawalniczego
• Praca z rysunkiem technicznym
• Czyszczenie i polerowanie spawów

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (bezrobocie, świadczenia rodzinne i emerytalne)
• Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne).
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia dzienna w wysokości 20 € za każdy dzień roboczy.
• Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €).
• Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce.
• Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
• Pracę w polskim zespole
• Zorganizowany transport i zakwaterowanie
• Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
• Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
• Wsparcie polskiego koordynatora
• 100 € premii za polecenie pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Wymagania

• Doświadczenie w pracy przy obsłudze robota spawalniczego.
• Dobra znajomość rysunku technicznego.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji