Operator Reachtruck - 12,79 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gent, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Gent, Belgia
Posiadasz doświadczenie w obsłudze reachtrucka?

Jeśli oprócz tego komunikujesz się w języku angielskim, możesz wyjechać swoim samochodem, poszukujesz długoterminowego zatrudnienia i jesteś zameldowany w Polsce, dołącz do nas!

Otrzymasz:
  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (składki odprowadzane w Polsce, wynagrodzenie belgijskie)
  • stawkę godzinową 12,79 euro brutto/h oraz dodatki zmianowe
  • czeki żywnościowe
  • 150 euro netto za polecenie kandydata (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni)
  • 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
  • kartę paliwową oraz dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski
  • opiekę koordynatora i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Obowiązki:

Na swoim stanowisku pracy będziesz odpowiedzialny za obsługę wózka widłowego wysokiego składowania typu reachtruck oraz wykonywanie prac magazynowych.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • None
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy