Opis stanowiska pracy

  • Obsługa maszyny - zgrzewarki do produkcji opakowań foliowych na podstawie zleceń produkcyjnych, zgodnie z ustalonymi terminami i jakością;
  • Rozliczanie i raportowanie stanów ilościowych z wykonanego zlecenia produkcyjnego;
  • Dokonywanie nastaw maszyn na podstawie kart technologicznych;
  • Usuwanie drobnych awarii;
  • Pakowanie wyrobów i przygotowanie ich do wysyłki;
  • Współpraca z innymi pracownikami firmy, udzielanie informacji dotyczących bieżących zadań i etapów ich realizacji;
  • Dbanie o odpowiedni stan maszyny i jej gotowość do pracy;
  • Utrzymanie w porządku i czystości stanowiska pracy.
  • Mile widziana książeczka sanepidu oraz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

Warunki:

  • Wynagrodzenie w formie podstawy + premia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat;
  • Lokalizacja miejsca pracy: 05-651 Drwalew – okolice Grójca, Góry Kalwarii oraz Piaseczna

Wymagania

  • Chęć i gotowość do pracy;
  • Precyzja w działaniu;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

HiTec Film Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą produkcyjno-dystrybucyjną dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis