Operator prototypowni/narzędziowni

Ark Jobs Sp. z o.o

Zawiercie, 42-400, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
-sprawdzanie stanu technicznego narzędzi
-przeprowadzanie prób na nowych narzędziach
-dorabianie w razie potrzeby części narzędzi
-czyszczenie i konserwacja narzędzi
-współpraca z innymi działami w celu utrzymania ciągłości produkcji
-dbałość o powierzoną dokumentację techniczną
-przestrzeganie instrukcji i procedur obowiązujących na danym stanowisku

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
- zdolności manualne
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziana znajomość rysunku technicznego
- mile widziana umiejętność obsługi frezarki, tokarki, szlifierki, piły
- mile widziane uprawnienia spawalnicze

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji