Operator / Programista maszyn CNC

DIWA

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, działającego w branży metalowej poszukujemy operatorów maszyn i urządzeń CNC.

Zadania:

  • obsługa maszyn CNC i produkcja części na podstawie rysunku technicznego,
  • przygotowanie maszyny/narzędzi do pracy,
  • przeprowadzanie pomiarów i prowadzeniu dokumentacji przy produkcji części

Pracodawca wymaga:

  • znajomości języka niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym,
  • gotowości do pracy zmianowej,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie przy obsłudze maszyn

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niemiecką umowę o pracę,
  • pełny pakiet świadczeń socjalnych,
  • zapewniamy mieszkanie
  • oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez przycisk APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria